CAR AUDIO

Firma AAC oferuje kompleksowe usługi z zakresu car – audio. Od prostych montaży takich jak wymiana radia czy fabrycznych głośników do kompletnego nagłaśniania aut z wykorzystaniem wzmacniaczy audio, kondensatorów mocy, filtrów i zwrotnic.car-audio1

· Wymieniamy oryginalne radia fabryczne w samochodach osobowych, dostawczych itp. Posiadamy wiele przejściówek i adapterów umożliwiających montaż radia w miejscu fabrycznie nie przystosowanym do rozmiaru 1 din.
Posiadamy w sprzedaży redukcje antenowe różnych typów, adaptery ISO do aut wschodnich i zachodnich, które umożliwiają podłączenie radia bez konieczności ingerowania w oryginalną instalacje fabryczną w aucie.

· Instalujemy radia multimedialne. Od prostych do zaawansowanych zestawów – radioodtwarzacze z nawigacją, mikrofonem, zewnętrznymi gniazdami USB, kamerami parkowania itp

· Doprowadzamy do stanu używalności instalacje zasilające i głośnikowe, które zostały poddane nieprawidłowym przeróbkom lub zostały uszkodzone, ucięte zerwane itp.

· Przerabiamy również istniejące instalacje na europejski standard ISO, który umożliwia zamontowanie każdego radia samochodowego na zasadzie wypięcia i wpięcia kostek zasilającej i głośnikowej.
Tworzymy instalacje zasilające i głośnikowe w samochodach nowych i używanych gdzie taka instalacja nie występowała wcześniej czyli od zera np. Fiat Seicento, Panda, Renault Thalia i wszystkie inne.

· Instalujemy głośniki różnych producentów i o różnych średnicach w miejsca fabryczne, również zestawy odseparowane oparte na zwrotnicach. Montujemy również głośniki w miejscach niefabrycznych o ile istnieje taka możliwość i zamontowanie głośnika nie wpływa na bezpieczeństwo i parametry użytkowe pojazdu. Wkomponowujemy głośniki w półki tylne oraz doprowadzamy do nich instalacje.

· Tworzymy instalacje pod wzmacniacze akustyczne mono-block, dwu- cztero- kanałowe które prowadzone są wraz z fabryczną instalacją elektryczną pojazdu. Bardzo dyskretnie i estetycznie. Zasilanie zabezpieczamy bezpiecznikiem bezpośrednio za źródłem zasilania oraz poprzez bezpiecznik we wzmacniaczu. Dodatkowo na życzenie podłączamy podświetlenie głośników lub bezpośrednio bagażnika. Zainstalowany wzmacniacz regulujemy w car-audio2oparciu o głośniki jakie zasila w celu dostosowania parametrów wyjściowych.

· Stosujemy na życzenie klientów lub w przypadku konieczności kondensatory mocy w instalacjach pod wzmacniacz aby uniknąć spadków natężenia prądu dochodzącego do wzmacniacza co skutkuje pełnym i czystym brzmieniem niezależnie od mocy sprzętu.

· Instalujemy głośniki niskotonowe w skrzyniach, subwoofery aktywne oraz skrzynie basowe i tuby. Podłączając zestaw staramy się by zawsze była możliwość łatwego zdemontowania go aby nie zmieniać parametrów użytkowych bagażników.

· Posiadamy w sprzedaży różne typy batów antenowych do najpopularniejszych pojazdów. Wymieniamy uszkodzone anteny na nowe – dedykowane zarówno stacjonarne jak i teleskopowe czy elektryczne teleskopowe. Naprawiamy instalacje antenowe gdy radio źle odbiera w trasie.

· Instalujemy wszystkie urządzenia związane z wizją w pojeździe: panele LCD, TV, monitory, tunery DVB-T itp.

· Montujemy wszelkiego rodzaju akcesoria Hi-Fi, wzmacniacze antenowe, podświetlenia wewnętrzne, transmitery, anteny wewnętrzne, filtry przeciwzakłóceniowe, etui, panele, zwrotnice itp